Co jej kupić na dzień kobiet ?

5 marca 2015
Ostatnio spotkała mnie przemiła niespodzianka. Dowiedziałam się, że mojego bloga nie tylko czytają Panie, ale również Panowie od czasu do czasu tutaj zaglądają. Dzisiejszy post będzie odpowiedzią na jedną z próśb mojego czytelnika. Panie i ich komentarze będą tutaj mile widziane. A wiec do roboty, pomóżmy naszym mężczyzną nakierować ich, co chciałybyśmy dostać od nich w Nasze święto.


Już w niedzielę, przypada święto Dnia Kobiet. Ile jest kobiet, tyle jest różnych zachcianek. Każda kobieta jest inna, ale w większości uważam, że poniższe propozycje prezentów mogą sprawić im radość. 

Ja i chyba każda z Was uwielbia dostawać kwiaty. Są one idealne na każdą okazję. Mi osobiście sprawiają ogromną przyjemność. Panowie, jeśli wiecie jakie kwiaty Wasza kobieta lubi dostawać to zaskoczcie ją w ten dzień bukietem  jej ulubionych róż lub tulipanów.

Kolejną propozycją może być zakup biżuterii. Jeśli znamy gust kobiety możemy się pokusić o drobny upominek w formie bransoletki, łańcuszka, innej zawieszki czy kolczyków. 


Można się również pokusić o zakup perfum. Może są takie, o których Wasza kobieta marzy już od dłuższego czasu. Najlepszym sposobem na to, aby nie kupić nietrafionego zapachu, jest pójście z nią do perfumerii. Niech sobie wybierze, te które się jej najbardziej podobają. 


Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam słodkości. Ucieszył by mnie widok ulubionych czekoladek. Pamiętajcie w ten dzień pozwalamy sobie na wszystko. Bez obaw, słodkie pokusy w ten dzień nie pójdą nam w boczki. Jeśli faktycznie Wasza kobieta nie lubi dostawać kwiatów, zakup biżuterii lub perfum jest trudny a za czekoladki Was okrzyczy, fajną opcją jest zakup karty podarunkowej. Wystarczy tylko wybrać sklep z odzieżą, biżuterią czy też drogerią. Takie karty zazwyczaj można kupić przy kasie za wartość jaką sobie życzymy. Wiele sklepów sieciowych i drogerii posiada takie w swoim asortymencie. Kobieta z pewnością wyda przeznaczoną kwotę pieniędzy na jej wymarzony kosmetyk lub perfumy.


Fajnym prezentem jest voucher do SPA lub do jakiegoś salonu kosmetycznego. A co tam niech kobietka odpocznie. Jeśli chcemy zaskoczyć partnerkę, możemy takie SPA samodzielnie przygotować dla niej w domu. Kąpiel przy świecach, masaż z olejkami, wszystko to na pewno pomoże jej odpocząć od codzienności. 


Jeśli posiadamy odrobinę zdolności kuchenny, fajnym pomysłem będzie przygotowanie kolacji w domu. Do tego świece i butelka wina. Można również iść na łatwiznę i zamówić stolik w restauracji. 


Jeśli już jestem w temacie kuchni, uwielbiam kiedy mój mężczyzna przynosi mi śniadanie do łóżka. To też, może by fajny prezent. 


Powyższe propozycje to tylko te , które u mnie by na pewno sprawiły dużo radości. Jest masa innych rzeczy, które można podarować kobiecie w ten dzień. 

Kobiety a Wasz wymarzony prezent na dzień kobiet ???
Piszcie w komentarzach, może któryś Pan zainspiruję się Waszą odpowiedzią. 

Pozdrawiam Was  i zapraszam w niedzielę na rozdanie :)SZABLON BY: PANNA VEJJS.