Moja kosmetyczka na lato

Hej, lato zbliża się już wielkimi krokami tak więc czas zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze rzeczy kosmetyczne. Ja w tym roku swoją kosmetyczkę już przygotowałam i nie mogę się doczekać kiedy zabiorę ją na wakacyjny wyjazd. Jeśli macie ochotę zobaczyć czego najczęściej używam latem, zapraszam do lektury. 


Zacznę może od twarzy. Zazwyczaj używam kremu z filtrem 20, jest nim krem z firmy Floslek. Używam już go od 3 lat i jest najlepszy. Nadaję się nawet pod makijaż. Jeśli chodzi o usta używam zawsze pomadki. Aktualnie jest to pomadka Zero Calorie. Usta lubią się wysuszać także należy również o nich pamiętać. Latem również uwielbiam używać wody Termalnej Uriage. Stosuję ją podczas opalania w celu odświeżenia buzi ale i również po nałożeniu kremu na noc. 


Jeśli chodzi o ciało, bardzo lubię produkty z firmy Eveline. Aktualnie posiadam wodoodporną emulsję do opalania oraz balsam po opalania. Należy pamiętać zawsze, aby wybrać odpowiedni filtr do naszego rodzaju skóry i koloru.  Pamiętajmy również o przykrywaniu większych znamion plasterkami. Produkt do opalania nakładamy zawsze 15 min. przed ekspozycją słoneczna i powtarzamy tą czynność co jakiś czas. Dodatkowo zawsze w swojej kosmetyczce posiadam żel z Panthenolem. Super sprawdza się jeśli słońce nas zbyt mocno opali. 


Super łagodzi wszelkie podrażnienia, nawilża skórę i przynosi ukojenie. 


Ostatnią ważną rzeczą w mojej kosmetyczce jest żel na ugryzienia komarów. Niestety uwielbiają mnie kąsać, a to wszystko przez słodką krew. Zakupiłam taki żel w Rossmanie za jakieś grosze. Koi i usuwa swędzenie.


Ciekawa jestem jakich wy produktów używacie latem ???

Pozdrawiam Kasia

Prześlij komentarz
Copyright © 2014 kassiiaa.blogspot.com , Blogger