Test konturówek do ust w 8 odcieniach / LAMBRE

Z pewnością nie jedna z Was zna magiczne działanie konturówki do ust. Nie dość, że można dzięki niej powiększyć lub pomniejszyć usta, to dodatkowo można jej używać solo. W dzisiejszym poście przygotowałam dla Was test 8 konturówek marki Lambre. Jeśli jesteście ciekawe jak się sprawdziły zapraszam do lektury. 


Marka Lambre posiada w swoim asortymencie osiem odcieni konturówek. Każda z nich posiada złotą elegancką zatyczkę i kosztuje jedynie 8 zł. Możecie je dostać w sklepie online < KLIK >. 


Pierwsze dwa kolory 01 i 02 to odcienie połyskujące. Nr. 01 to kolor złoty i średnio mi się podoba. Nr. 02 to mocny róż, który bardzo połyskuje. Kredki są bardzo miękkie i dobrze na pigmentowane.  Złotą konturówkę, może wykorzystam do makijażu oka. Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się na ustach. Kolejne sześć odcieni to już odcienie matowe. Kredki są również dość miękkie i bardzo dobrze się je nakłada. Jeśli chodzi o ich wytrzymałość na ustach to do momentu kontaktu z wodą czy jedzeniem utrzymują się, natomiast wymagają poprawy później. Kolorki 03, 04, 05 i 06 możecie zobaczyć poniżej. Ostatnie dwa kolorki to 07 i 08. Kolor 07 to soczysta czerwień, natomiast 08 to zgaszona, ciemna czerwień. Bardzo podobają mi się te kolorki.Tanie i fajne konturówki. Myślę, że dla osób zaczynających z makijażem będą ok. Mi do serca przypadł bardzo odcień 03 i 06 a Wam ??? Koniecznie dajcie znać w komentarzach. 

Sklep ---> KLIK 

Pozdrawiam Kasia 

Prześlij komentarz
Copyright © 2014 kassiiaa.blogspot.com , Blogger