Love Me Green / preview cosmetic tests / zapowiedź testów

Kosmetyki marki Love me Green marzyły mi się od dawna, ale nie miałam okazji jeszcze ich używać. Wczoraj do moich drzwi zapukał z paczuszką dwóch produktów od marki Love me Green, która zaproponowała mi współpracę. Uwielbiam naturalne kosmetyki i nie mogę się już doczekać, kiedy je użyje. Jeśli interesuje Was co będę testować zapraszam na dzisiejszą małą zapowiedź. 


Soothing toner / Tonik do twarzy 

Bezalkoholowy tonik do twarzy, z ekstraktem z jagód ekologicznych (borówki i żurawiny). Dzięki swoim właściwością antyoksydacyjnym borówka i żurawina łagodzą podrażnienia, co wzmacnia barierę ochronną skóry i wpływa na poprawę elastyczności. Radiance face cream / Krem do twarzy rozświetlający 

Podstawowe składniki aktywne kremu takie jak ekstrakt z mleczka pszczelego, osilift, olej z lnicznika czy ekstrakt  z papai przywracają skórze witalność i blask zaraz po zastosowaniu. Usuwają oznaki zmęczenia i rozświetlają cerę. 
Jestem bardzo ciekawa jak sprawdzą się te kosmetyki. Są dostępne w Polsce jak i w Niemczech. Spodziewajcie się wkrótce recenzji. 

Ktoś używał ??? Jak wrażenia ??? Co polecacie ???

Pozdrawiam Kasia 

Prześlij komentarz
Copyright © 2014 kassiiaa.blogspot.com , Blogger