ZA CO LUBIĘ PORTAL ZBLOGOWANI

Hej, hej ! Dziś przychodzę do Was z nieco luźniejszym postem, a mianowicie chciała bym Wam zdradzić gdzie najczęściej czytam Wasze posty i dlaczego lubię portal Zblogowani (link) od zwykłego bloggera. Jeśli ciekawi Was co i jak, zapraszam poniżej. 


ZBIÓR WSZYSTKICH BLOGÓW W JEDNYM MIEJSCU 
______________________________________________________
Portal Zblogowani to zbiór wszystkich blogów z całej Polski. Każdy może na tym portalu założyć darmowe swoje konto i dodać swój blog. Dzięki temu, możemy w darmowy sposób reklamować swojego bloga i zachęcić innych do odwiedzin. Na dzień dzisiejszy portal posiada już w swojej bazie aż 10 629 tys. blogów. Sporo co nie ?! 


OPCJA WYBORU KATEGORII - NOWE POSTY
______________________________________________________
Dzięki opcji (filtrowi) możemy wybrać sobie najbardziej odpowiedniejszą dla nas kategorię i przeglądać wszystkie najnowsze posty. Ja najczęściej zaglądam w kategorię: URODA / PODRÓŻE/ ZDROWIE I FIT. To jedne z moich ulubionych. Dzięki takiej opcji mam wszystkie wpisy z danego dnia w jednym miejscu. 


ORGANIZACJA CIEKAWYCH "AKCJI " 
__________________________________________________
W zakładce Akcje mamy możliwość tworzyć posty w organizowanych przez autorów portalu akcjach. Na dzień dzisiejszy jest jedna, nosząca nazwę : " KSIĄŻKA NA WIOSNĘ II " ( link). 
POWALCZMY W RANKINGU OGÓLNYM
_________________________________________________
 W zakładce RANKING ( link) możemy sprawdzić kto np. w ostatnim miesiącu uzyskał najwięcej punktów i wyświetleń. Punkty przyznawane są za:

  • ilość osób obserwujących
  • ilość wpisów dodanych do ulubionych przez użytkowników zBLOGowanych
  • ilość głosów oddanych na wpisy w danym okresie
  • ilość przejść ze zBLOGowanych.


Jeśli macie już swoje konto, możecie mnie dodać do obserwowanych klikając w poniższy zielony banerek.zBLOGowani.pl


Bardzo lubię portal Zblogowani i zazwyczaj tam przebywam w poszukiwaniu nowych informacji na temat kosmetyków dzięki Waszym wpisom. Czasem natrafiam na całkiem nowe i nieznane dotąd mi blogi, które z chęcią dodaję do obserwowanych.

DAJCIE ZNAĆ CZY JESTEŚCIE JUŻ TAM ??? Z CHĘCIĄ WAS DODAM DO SIEBIE. JEŚLI NIE ZACHĘCAM DO UTWORZENIA KONTA. 

Pozdrawiam Kasia

Prześlij komentarz
Copyright © 2014 kassiiaa.blogspot.com , Blogger