DARMOWE PRÓBKI KOSMETYKÓW - NIEZBĘDNIK KAŻDEJ KOBIETY

Nie wiem jak wy, ale ja jestem maniaczką wszelkich próbek kosmetyków i uważam, że to niezbędnik każdej z nas. Dlaczego tak sądzę i jakie mam zdanie na temat darmowych próbek opisuję w poniższym poście, na który serdecznie Was zapraszam. Post co prawda w kategorii urody ale nie co luźniejszy. 


PO CO KOMU PRÓBKI KOSMETYKÓW ?
__________________________________________

Moim zdaniem to próbki kosmetyków są nam niezmiernie potrzebne w pielęgnacji naszej skóry czy też włosów. Dzięki nim możemy sprawdzić jak nasza skóra zareaguje na dany produkt, sprawdzimy czy nie nabawimy się alergii czy też podrażnień. Dzięki próbkom kosmetyków możemy w łatwy sposób dobrać odpowiedni odcień podkładów czy też kremów BB do twarzy. Sprawdzimy czy np. podkład się nie waży, nie tworzy maski, ma odpowiednią konsystencję, czy się utlenia i zmienia odcień po nałożeniu. Dzięki próbkom możemy zaoszczędzić miejsca w wakacyjnym bagażu. Uwielbiam zabierać ze sobą np. próbki szamponów czy też odżywek, na które mam ochotę w wersji pełnowymiarowej. Często goszczą również u mnie próbki balsamów do ciała i żeli pod prysznic.


GDZIE ZDOBYĆ PRÓBKI KOSMETYKÓW ?
__________________________________________

"Pytać o darmowe próbki to nie grzech"... Tą myślą kieruję się zawsze podczas zakupów np. w aptece czy też drogerii. Sklepy i apteki takie próbki dostają za darmo i są one przeznaczone dla nas, konsumentów. Czasem nie rozumiem zachować pań przy kasie, które kiedy pytam o próbki, krzywią oczy i odpowiadają stanowczo : Nie mamy! Ale na szczęście to są bardzo rzadkie przypadki. Raczej zawsze kiedy o próbki poproszę to je dostaję - za darmo. Za próbki nic nie płacimy - często na ich odwrocie pisze, że produkt nie jest przeznaczony do sprzedaży. Także warto pytać podczas naszych zakupów. Często również próbki wszelakich produktów dołączane są do pism kobiecych czy też gazet. Choć przyznam, że rzadko z tej opcji korzystam. Można tutaj również wspomnieć o różnych akcjach w internecie, które pojawiają się od czasu do czasu i można wtedy zdobyć parę próbek.  Ostatnio korzystał z jednej takiej akcji, która była organizowana przez markę Vichy. Trzeba było wypełnić ankietę na ich stronce internetowej i po analizie przychodził do nas zestaw trzech próbek (krem, żel do mycia buzi, podkład). Jednak ja osobiście i najczęściej korzystam z tej opcji przy zakupach.


Dzięki próbką możemy wypróbować kosmetyki na które mamy ochotę w wersji pełnowymiarowej. 

"Bardzo lubię testować - ale uwaga ... nienawidzę, kiedy to typowa firma x prosi o testy na moim blogu i chce podesłać mi parę małych 2 ml próbek .... oj nie takim firmą dziękujemy i nie korzystamy. Zdarzyło się Wam również tak, że firma chciała pełną recenzję za przysłanie kilku próbek " ??

Czy również tak jak ja lubcie darmowe próbki kosmetyków ? Prosicie o nie przy zakupach ? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzu, chętnie z Wami na ten temat porozmawiam. 

Pozdrawiam KasiaPrześlij komentarz
Copyright © 2014 kassiiaa.blogspot.com , Blogger