RĘCZNIE ROBIONE ZAPROSZENIA NA NASZ ŚLUB / JAK ZAOSZCZĘDZIĆ PIENIĄDZE / ORGANIZACJA WESELA
Trochę inwencji twórczej, trochę chęci każdego z nas i są już gotowe - nasze własnoręcznie robione zaproszenia na Ślub. Z początku baliśmy się tego wyzwania, ale po zakupieniu wszystkich potrzebnych materiałów, stworzeniu przykładowych projektów ( a musicie uwierzyć  mi na słowo było ich mnóstwo ) zabraliśmy się do tworzenia. Nie żałuję ani jednej minuty spędzonej nad ich wykonaniem. Najlepsze w tym wszystkim było to, że robiliśmy je wspólnie, co wiązało się z znalezieniem na to naszego czasu, każdego z nas obojga. Nasze zaproszenia są w stylu vintage i trochę rustykalnym. Postawiliśmy na prostotę, w sumie cały nasz Ślub i później wesele będzie opierało się na prostocie. Do zaproszeń dodaliśmy element koronki, który stanowi jedne z motywów naszego wesela. Sukienka koronkowa, dekoracja sali i stołów z elementami koronki. Mam nadzieję, że będzie pięknie. 
Do wykonania naszych zaproszeń , potrzebowaliśmy oczywiście papieru ( wybraliśmy papier eko ) , ozdobnego białego papieru, który użyliśmy w środku ( na którym wydrukowane są wszystkie informacje ), eko kopert , sznurka , kleju na ciepło i koronki w kolorze beżowej. Wszystko drukowaliśmy na swojej własnej drukarce w domu. Większość materiałów zamówiłam na allegro, tam to wszystko wyszło o wiele taniej plus przesyłka. Na koniec do każdego zaproszenia dodrukowaliśmy małą karteczkę informacyjną z imieniem i nazwiskiem gościa, aby wiedzieć dla kogo jest to zaproszenie przy ich rozwożeniu. Karteczki wyjmiemy przed wręczeniem to jest tylko informacja dla nas. Przeglądając internet spotkałam się z przepięknymi zaproszeniami, ale koszt jednego zaproszenia wahał się w granicach 7 zł / szt. my za materiał nie licząc pracy i czasu wydaliśmy jedynie około 100 zł. Przy 60 zaproszeniach koszt zakupu w sklepie wahał by się w granicach 420 zł plus koszt wysyłki. Tak więc 320 zł jesteśmy do przodu :) 

Zaproszenia wyszły pięknie i jesteśmy mega dumni i zadowolenie, już za tydzień zaczynamy je rozwozić. Koniecznie dajcie znać jak wyglądała sytuacja zaproszeń u Was ? Kupiliście gotowe, czy może jednak robiliście je ręcznie ? A może dopiero planujecie wszystko, co myślicie o takiej formie ? 

Polecam bardzo, ponieważ to bardzo zbliża ludzi do siebie, relaksuje, uczy cierpliwości i zaangażowania. 

Pozdrawiam cieplutko Kasia :* 

Prześlij komentarz
Copyright © 2014 kassiiaa.blogspot.com , Blogger