#INSTAMIX LISTOPAD - GRUDZIEŃ / NOVEMBER - DECEMBER 2017


Witajcie, listopad za nami i za 13 dni Wigilia. Miesiąc Listopad upłynął mi dość "gładko". Coraz to gorsza pogoda niestety nie pomagała na codzień, ale zawsze starałam się znaleźć pozytywną rzecz danego dnia, aby nie nazwać tego miesiąca straconym. Jesienny klimat udzielał mi się podczas robienia zdjeć. Poniżej zapraszam na małe podsumowanie i oczywiście zapraszam na mojego instagrama. 


Niedzielne spacery, a po nich pyszna gorąca herbata czy kawkę. 
 Starałam się uchwycić te piękne jesienne kolory na każdym zdjęciu. Spadł już nawet w tym roku  pierwszy śnieg, ale był dosłownie tylko kilka godzin. 


Na blogu pojawiło się kilka recenzji i postów dotyczących pielęgnacji. 


Odkryłam świetny przepis na wegański piernik pomidorowy. Jest pyszny i nie zabraknie go podczas tegorocznych świąt. Przepis znajdziecie na jadłonomia. 


Świeczki to nieodłączny element listopada i grudnia. Powoli zabieram się już za pakowanie świątecznych prezentów i ograniam wszystko przed naszym wyjazdem na święta do rodziców. Już nie mogę się doczekać to będą nasze pierwsze święta u rodziny od dawna ! Góry, śnieg i świąteczna atmosfera.... 


Zapraszam Was na moje konto : INSTAGRAM   tam jestem z Wami na bierząco. Teraz zmykam ogarniać wszystko dalej i przygotowywać się do świąt. Wyczekujcie nowych postów, ponieważ mam coś nie coś nowego do pokazania. 


Tymczasem życzę Wam już z Tego miejsca Spokojnych i Pięknych Świąt Bożego Narodzenia. Wypełnionych miłością i obecnością najbliższych. 

Pozdrawiam Kasia Prześlij komentarz
Copyright © 2014 kassiiaa.blogspot.com , Blogger