NOWOŚĆ : COLOR SPRAY JOANNA | KOLORYZACJA WŁOSÓW PASTELOWYMI ODCIENIAMI RÓŻU , SREBRA , TURKUSU i NIEBIESKIEGO

Witajcie, karnawał trwa - to świetna okazja aby zaszaleć z kolorem włosów. Ostatnio dość modne było koloryzowanie końcówek włosów czy też połowy długości włosów. W moje łapki wpadł zestaw 4 sprayów - Color Spray marki Joanna. Postanowiłam, że to dobra okazja aby stworzyć na ich temat post, właśnie w okresie karnawału. Jeśli ciekawi Was co to za produkty i jak działają, zapraszam poniżej. 


PRODUCENT PISZE O PRODUKCIE 

Pastelowy kolor na całych włosach czy na ich końcówkach? Wybór należy do Ciebie! Color spray to produkt dla osób lubiących zmiany. W jednej chwili zmienia Twój wizerunek. Kolor utrzymuje się do 3 myć. Produkt jest łatwy i wygodny w aplikacji, niezależnie od tego czy nakładany jest na całe włosy czy tylko na końcówki. 6 pastelowych odcieni pozwoli Ci uzyskać wiele kombinacji kolorystycznych na Twoich włosach. Najlepsze efekty uzyskasz stosując ten produkt na włosy blond, naturalne lub rozjaśnione. OPIS PRODUKTU 

Kolorowe farby mieszczą się w plastikowych butelkach o pojemności 150 ml. Aplikacja na włosy jest bardzo łatwa i przyjemna. Po spryskaniu włosów unosi się bardzo ładny zapach. Koszt jednej butelki koloru kosztuje w granicach od 7 - 10 zł. 

Sposób użycia: Umyj włosy i zastosuj odżywkę. Produkt nakładaj pod prysznicem lub po całkowitym osłonięciu ubrania. Załóż rękawiczki i spryskaj wilgotne włosy.Następnie przeczesz grzebieniem wybrane partię aby równomiernie rozprowadzić produkt. Ewentualne plamy na skórze usunąć możesz wacikiem z ciepłą wodą.


Na stornie iBeauty.pl możecie przeczytać wyniki testów tego produktu -> TESTY 


Osobiście niestety nie mogę wypróbować tych sprayów na swoje włosy. Po pierwsze moje włosy są koloru ciemno-czekoladowego a po drugie moja praca mi na to nie pozwala. Choć moja siostra ma delikatnie jasno brązowe włosy i myślę, że może uda mi się ją kiedyś namówić i wypróbować te produkty na jej włosach. Szperając w sieci znalazłam dwie dziewczyny, które pokazują uzyskane rezultaty na włosach właśnie przy użyciu tych sprayów : światmylady oraz kosmetykibeztajemnic może linki staną się dla Was pomocne. 

Dziewczyny o jasnych blond włosach, rozjaśnianych oraz średnim blondzie mogą śmiało wypróbować te produkty. Niestety kobietki o ciemniejszych włosach odpadają. Ubolewam, że nie mogę sprawdzić ich działania. 

Miałyście okazję używać tych produktów ? Podzielcie się koniecznie uzyskanymi rezultatami. 

Pozdrawiam Kasia 
Prześlij komentarz
Copyright © 2014 kassiiaa.blogspot.com , Blogger