Trendy Wiosna- lato 2014


Witajcie !
Pogody wiosennej jeszcze nie mamy, ale w sklepach większości marek pojawiły się już kolekcje wiosenne, a to znak, że pora dokonać przeglądu trendów w modzie. Pragnę Wam przybliżyć co będzie modnego na wiosnę w kategorii dla Pań i dla Panów. Zainspirowana jednym z konkursów Sephora , postanowiłam dla Was taki post stworzyć.Jeśli chodzi o kolorystykę, to moda  w zasadzie nie podlega dynamicznym zmianom i co roku powtarzają się te same palety kolorów, więc osoby które spodziewały się czegoś nowego, będą zawiedzione.
Będą Modne :

WSZYSTKIE ODCIENIE KOLORU NIEBIESKIEGO 

Bez wątpienia hitem tego sezonu będzie paleta niebieska o bardzo szerokim spektrum: od błękitów, przez intensywny niebieski, aż po granat. Ta kolorystyka pojawia się w mniejszym lub większym natężeniu w praktycznie każdej kolekcji dużych domów mody. Kilka marek postawiło nawet wyłącznie na odcienie koloru niebieskiego. Uwielbiam sama osobiście ten kolor , więc jestem szczęśliwa.


ZŁAMANA BIEL

Bardzo mocnym trendem jest także biel, ale nie tak „czysta” jak co roku w kolekcjach wiosna-lato, lecz „przybrudzona”. U jednych projektantów wpada w szarość i błękit, w innych w ecru.BEŻ

W kolekcjach wiosenno-letnich nie może oczywiście zabraknąć koloru beżowego i w tym sezonie również jest on mocno eksploatowany. Styliści poszczególnych marek proponują głównie monochromatyczne zestawy lub łączenia z bielą.PASTELE 

 W zeszłym roku i w tym sezonie również są jednym z dominujących trendów kolorystycznych.
POMARAŃCZ 

Kolejna kontynuacja trendów sprzed roku, to kolor pomarańczowy.

FIOLET WZORY ROŚLINNE 


Ich jest zdecydowanie najwięcej. Część stonowana, monochromatyczna i ledwo widoczna na tkaninach, inne bardzo kontrastowe, które wybijają się na pierwszy plan.


RAMONESKI 

Ramoneska i kurtki nią inspirowane są zdecydowanie najpopularniejszym okryciem wierzchnim sezonu wiosna-lato 2014. Można je zobaczyć nawet w kolekcjach tak klasycznych marek jak Canali, Louis Vuitton i Salvatore Ferragamo.


SKÓRA

Ciekawym trendem jest wykorzystanie skóry i tkanin będących jej imitacją. I nie są to wyłącznie dobrze znane kurtki (jak wymienione ramoneski), ale także inne części garderoby – spodnie, koszule.


A wy macie jakiś swój kolor już wiosnę , w którym na pewno będziecie chodzić. A może nie zwracacie na to uwagi i chodzicie w czym Wam się podoba ??? :) 

You May Also Like

0 komentarze

❤️❤️❤️❤️

Witaj !
Jest mi bardzo miło, że odwiedziłaś mnie po raz kolejny !

Napisz co najbardziej Cie zaciekawiło- jeśli masz pytania pisz koniecznie. Jeśli nie dostałaś odpowiedzi przypomnij mi od najnowszym postem, czasem coś mogę przeoczyć.

Ściskam Kasia ❤