LIQUID GOLD SMOOTHING AND PERFECTING MASK WITH LAVENEDER / ALPHA H RECENZJA

Okres letni już się rozpoczął tak więc odstawiam wszelkie produkty z kwasami, znów na okres jesienny. Dziś mam Wam do zrecenzowania bardzo ciekawą maskę do twarzy marki Alphah. Bardzo pomogła mi w walce z przebarwieniami i myślę, że śmiało można ją dopisać do listy działających produktów na tego typu problem. Liquid Gold Smoothing and Perfecting Mask – maska złuszczająco-odbudowująca

Wielokrotnie nagradzana maska odbudowująca, która działa jak domowy peeling chemiczny do stosowania raz w tygodniu. 15% kwas glikolowy złuszcza martwe komórki naskórka, podczas gdy miód Manuka, lawenda i witamina E nawilżają i stymulują nowe komórki skóry sprawiając, że cera staje się bardziej elastyczna, nawilżona i rozpromieniona. Wspomaga proces gojenia stanów zapalnych skóry i blizn potrądzikowych.Zastosowanie: nałożyć cienką warstwę na świeżo zmytą skórę twarzy, szyi i dekoltu na dziesięć minut, raz w tygodniu. Może wystąpić szczypanie i zaczerwienienie.


Skład : 15% Glycolic Acid / Honey / Macadamia Oil / Lavender Oil / Wheat Germ Oil

Dostępność : SKLEP ALPHA-H 

Jej konsystencja jest biała, kremowa która świetnie rozprowadza się na twarzy. Zapach jest delikatny, można wyczuć zapach lawendy. Po jej nałożeniu na oczyszczoną skórę twarzy występuje delikatne szczypanie i mrowienie ale w moim przypadku znika w ciągu kilku sekund. Pojemność 100 ml wystarcza na bardzo długo. 


Moje odczucia i wrażenia :

Maska poprawia bardzo kondycję skóry, kiedy jest używana regularnie. Wtedy daje najlepsze efekty. W moim przypadku przebarwienia są delikatnie jaśniejsze i mało co już widoczne. Maska wraz z odpowiednią pielęgnacją i zabiegami dermaroller naprawdę dała mi bardzo fajne efekty. Po zmyciu cera wydaje się być oczyszczona, delikatna w dotyku i rozjaśniona. W środku mamy 15 % kwas glikolowy, należy uważać z ekspozycją słoneczną , kiedy zdecydujemy się jej użyć w okresie wiosny czy też lata. Może wystąpić podrażnienie skóry i nabawimy się kolejnych przebarwień. Polecam filtr 50 SPF. Jestem bardzo zadowolona i powrócę do niej z pewnością jesienią. 

Używaliście produktów marki Alpha-h ? Zapraszam Was jeszcze na recenzję innych produktów : Peeling do twarzy z kwasem / Zestaw 5 produktów do pielęgnacji twarzy 

Pozdrawiam serdecznie Kasia :* 

Brak komentarzy:

Copyright © 2014 kassiiaa.blogspot.com , Blogger