ORGANIC WEAR CREAM BB PHYSICIANS FORULA / NATURALNY PODKŁAD DO TWARZY NA BAZIE WODY KOKOSOWEJ

Hej !!! KREM BB NA BAZIE WODY KOKOSOWEJ 


Właśnie odebrałam przesyłkę od kuriera, a w niej przyszedł mój nowy podkład do twarzy / krem BB na bazie wody kokosowej. Mam obawy,  ponieważ olej koksowy z reguły zapycha i jest komedogenny. Jednak mam nadzieję, że się sprawdzi na mojej cerze. Czytałam wiele opinii na jego temat i większość osób z cerą mieszaną i zdolną do powstawania jakichkolwiek zaskórników była zadowolona z jego działania i posuwała się o stwierdzenie, że leczy on skórę trądzikową - serio ? Jestem tego strasznie ciekawa. Produkt posiada w sobie filtr SPF 20 

Zawiera odżywczą wodę kokosową, witaminy oraz minerały, dzięki czemu skóra staje się rozświetlona, nawilżona i promienna. 100% składników pochodzi z upraw ekologicznych.  Efekt optymalnie odświeżonej i nawilżonej skóry. • 100% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego. •70% składników jest organicznych. 

Rewolucyjna formuła: •Zawiera naturalne i organiczne składniki: kompleks witamin, minerały i antyoksydanty pomagają utrzymać zdrowy wygląd skóry, odpowiedni poziom nawilżenia. Skóra natychmiast staje się rozświetlona i wygładzona, długo pachnie egzotycznym aromatem wody kokosowej.

Ja swój produkt zamówiłam na amazon za nie całe 20 E , ale wiem że wy możecie dostać go stacjonarnie w Pl w drogeriach Douglas. 

Znacie ten produkt ?? Koniecznie dajcie znać czy miałybyście ochotę na jego test na żywo ? :) 

Pozdrawiam Kasia 

You May Also Like

0 komentarze

❤️❤️❤️❤️

Witaj !
Jest mi bardzo miło, że odwiedziłaś mnie po raz kolejny !

Napisz co najbardziej Cie zaciekawiło- jeśli masz pytania pisz koniecznie. Jeśli nie dostałaś odpowiedzi przypomnij mi od najnowszym postem, czasem coś mogę przeoczyć.

Ściskam Kasia ❤