ŚWIĄTECZNE ŻELE POD PRYSZNIC W CUDOWNEJ OPRAWIE GRAFICZNEJ / RECENZJA

Witajcie ! Święta coraz bliżej. Już nie mogę doczekać się świątecznej atmosfery, praktycznie czekamy na nie cały równy rok. Ostatnio wyciągnęłam z szuflady żele pod prysznic w świątecznej edycji, które dostałam rok temu na gwiazdkę od siostry. Wieczorem uwielbiam brać nie co dłuższą kąpiel z dodatkami przeróżnych olejków i kul do kąpieli. Produkty te to żele pod prysznic ale idealnie spisują się jako płyn do kąpieli. Poczujcie ten zapach podwójnej czekolady lub świątecznych ciasteczek. Pachną obłędnie ! Nie wiem czy będą dostępne w tym roku w drogeriach Rossmann, ale jeśli tak możecie się na nie skusić śmiało. 


Konsystencja typowo żelowa, bardzo fajnie się pieni i co najważniejsze mają przeuroczą szatę graficzną z tymi srebrnymi zakrętkami ! Cudo, aż chce mi się już świąt.... Zapach bardzo przyjemny, podczas kąpieli unosi się do góry, jednak nie pozostaje na ciele. Myślę, że to cudowne doznanie dla naszych zmysłów. 


Czy wy już też czujecie święta , czy tylko ja ... ? :) 

Pozdrawiam Kasia

You May Also Like

0 komentarze

❤️❤️❤️❤️

Witaj !
Jest mi bardzo miło, że odwiedziłaś mnie po raz kolejny !

Napisz co najbardziej Cie zaciekawiło- jeśli masz pytania pisz koniecznie. Jeśli nie dostałaś odpowiedzi przypomnij mi od najnowszym postem, czasem coś mogę przeoczyć.

Ściskam Kasia ❤