KERASTASE AURA BOTANICA / SZAMPON MICELARNY KTÓRY PRZYWRACA BLASK WŁOSOM



Witajcie !


Dziś wpadam na szybko z recenzją bardzo fajnego szamponu do włosów, który ostatnio nabyłam z Hurtowni Fryzjerskiej i muszę się nim z Wami podzielić ponieważ uważam, że warto. Bez zbędnego pisania zapraszam poniżej.



Kerastase Aura Botanica Bain Riche - kąpiel do włosów matowych


Z marką Kerastase miałam już kilka razy do czynienia i wspominam ją bardzo dobrze, włosy zawsze były miękkie i fajne w dotyku jak po wizycie u fryzjera. Tym razem skusiłam się na szampon micelarny tej właśnie marki, a co najbardziej przykuło moją uwagę to skład tego produktu. Kąpiel micelarna bo tak właśnie nazywa producent ten produkt bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy z wszelkich zanieczyszczeń oraz pozostałości po użytych kosmetykach. W żadnym stopniu nie podrażnia skalpu i nie powoduje swędzenia. Włosy po umyciu szamponem są bardzo lekkie, odbite u nasady, sprężyste i świetnie się układają. Po przejechaniu kosmyków czuję delikatność oraz miękkość swoich włosów.  Dzięki zawartym w składzie olejkom czuję jak moje włosy są odżywiane podczas mycia i zregenerowane. Olejki jednak wcale nie obciążają włosów za to kręcą się w najlepszym swoim wydani. Szampon posiada dobre naturalne i biodegradowalne składniki (olej kokosowy z Samoa i arganowy z Maroka), fantastycznie się pieni w odróżnieniu od typowych eko szamponów. Pachnie bardzo  luksusowo i ma śliczne opakowanie. Szampon jest wydajny, używam go co drugi dzień i jak na razie nie widać większego zużycia. Cena niestety jest dość wysoka, ponieważ szampon kosztuje 80 zł / 250 ml. Warto szukać go na promocji  ->   LINK DO SKLEPU . 
 
https://www.fryzomania.pl/


 
Zastanawiam się nad zakupem odżywki i maski z tej samej serii, ponieważ widzę naprawdę sporą poprawę w stanie moich włosów.Ja jestem bardzo zadowolona z jego działania i na stałe zagościł u mnie w łazience.


Skład : Aqua / Water - Coco-Glucoside - Coco-Betaine - Sodium Lauroyl Sarcosinate - Glycerin - Cocamide Mipa - Sodium Chloride - Brassicamidopropyl Dimethylamine - Sodium Benzoate - Salicylic Acid - Caramel - Linalool - Citronellol - Argania Spinosa Kernel Oil - Cocos Nucifera Oil / Coconut Oil - Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Pell Oil - Sodium Hydroxide - Citric Acid - Parfum / Fragrance





Jestem bardzo ciekawa czy znacie ten produkt, a jeśli tak jaka jest wasza opinia na jego temat ? Koniecznie dajcie znać w komentarzu. 

Pozdrawiam Kasia.

You May Also Like

6 komentarze

  1. Odpowiedzi
    1. Jeśli masz matowe i cienkie włosy mogę Ci go polecić ! :)

      Usuń
  2. Bardzo lubię Kerastase, następnym razem też zamówię coś z tej marki :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Polecam fryzomania.pl tam są fajne promocje i można taniej kupić produkty, niż np. w Douglas czy innych drogeriach.
      Pozdrawiam :*

      Usuń
  3. Dla mnie nowośc :D ale lubie firmę bardzo :D

    OdpowiedzUsuń
  4. Przyznaję, że lata nie miałem ich kosmetyków

    OdpowiedzUsuń

❤️❤️❤️❤❤️❤

Witaj !
Jest mi bardzo miło, że odwiedziłaś mnie po raz kolejny !

Napisz co najbardziej Cie zaciekawiło- jeśli masz pytania pisz koniecznie. Jeśli nie dostałaś odpowiedzi przypomnij mi od najnowszym postem, czasem coś mogę przeoczyć.

Ściskam Kasia ❤