WspółpracaWspółpraca

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z moim blogiem, serdecznie zapraszam do zapoznania się z poniższą treścią. Mam wspaniałych czytelników którzy darzą mnie zaufaniem, w związku z czym firmy z którymi współpracuję wybieram bardzo starannie. Godząc się na publikację informacji o danym produkcie, staje się on częścią mojego wirtulanego wizerunku , dlatego nie ma u mnie miejsca na kryptoreklamę oraz kłamstwa. Na swoim blogu chcę wyrażać szczere opinie i biorę za nie pełną odpowiedzialność.Podejmuję się promocji produktów , które:


- są zgodne z moim typem skóry
-  są dobrej jakości,

- uważam za godne polecenia,

- sama z nich korzystam lub chętnie bym korzystała,

- pasują do tematyki mojego bloga lub są bliskie moim prywatnym zainteresowaniom.

Na moim blogu umieszczam własne teksty oraz własne, realne zdjęcia produktów. Piszę zarówno o zaletach, jak i wadach testowanych produktów– na tym polega siła blogów i to jest dla moich czytelników najważniejsze. Jeśli produkt jest dobry , z pewnością zostanie przeze mnie doceniony. Jeśli chcesz abym przetestowała Twój produkt , serdecznie zapraszam do współpracy :

(w temacie wiadomości proszę wpisać „współpraca“ )

❤️❤️❤️❤️

Witaj !
Jest mi bardzo miło, że odwiedziłaś mnie po raz kolejny !

Napisz co najbardziej Cie zaciekawiło- jeśli masz pytania pisz koniecznie. Jeśli nie dostałaś odpowiedzi przypomnij mi od najnowszym postem, czasem coś mogę przeoczyć.

Ściskam Kasia ❤