Witajcie ! Dziś zapraszam Was na hity urodowe ostatnich tygodni. Dawno nie było takiego postu na blogu i mam zamiar wprowadzić je na stałe, ponieważ są jedne z najczęściej czytanych postów na blogu. Bez przedłużania zapraszam poniżej.
TANGLE ANGEL CLASSIC szczotka do włosów. Kiedyś byłam posiadaczką klasycznego Tangel Tizer, który zresztą mam do dziś ale moje włosy odkąd zakupiłam właśnie tę szczotkę pokochały ją tak bardzo, że ta leży w szufladzie. Szczotka ta niesamowicie jest wygodna przy rozczesywaniu włosów długich. Ma wygodną długą rączkę, przez co jest bardzo stabilna w dłoni. Przy czesaniu szczotka wykonuje dodatkowo bardzo przyjemny masaż skóry głowy. Rozczesuje bez problemu włosy mokre, delikatnie splątane ale również suche. Nie wyrywa włosów ani nie ciągnie. Piękny design sprawia, że szczotka wygląda bardzo elegancko i ekskluzywnie, pięknie prezentuje się na toaletce. Szczotkę możecie zakupić (tutaj) .
PASTA DO ZĘBÓW LAVERA bez fluoru. Już od jakiegoś czasu zaczęłam zwracać uwagę na pasty do zębów i starać się wybierać, te z naturalnym składem oraz bez fluoru. Z wielu past, które miałam już okazję przetestować ta okazała się najlepsza i jest hitem tego lata. Pasta ma delikatny miętowy smak, dobrze czyści zęby a przy regularnym używaniu delikatnie je wybiela. Ma bardzo fajny skład i jest wydajna. Jej cena waha się w przedziale od 10 do 20 zł za tubkę. Warto się na nią skusić, jeśli szukacie dobrej , zdrowej pasty do zębów.
OLEJEK DO WŁOSÓW ALTERRA. Nigdy nie miałam okazji uch używać na swoich włosach, a że mam Rossmanna pod ręką to postanowiłam się w końcu skusić. Zachęcona dobrym składem i wieloma recenzjami, sama muszę przyznać że olejek jest Fantastyczny ! Zapach olejku jest bardzo przyjemny - świeży, cytrusowo-owocowy (trochę przypomina zapach odżywki i maski z aloesem). Konsystencja produktu jest w sam raz - nie za gęsta i nie za rzadka. Olejek nakładam przy olejowaniu włosów metodą na suche włosy. Po jego użyciu zauważyłam, że włosy są wygładzone i bardzo sypkie. Czasami wcieram go w skórki i dłonie , gdzie już zauważyłam poprawę w stanie paznokci.Warto się skusić !
Koniecznie dajcie znać czy znacie, któryś z moich ulubieńców ? Jeśli macie jakieś pytania, zostawcie je poniżej, chętnie na nie odpowiem.
Pozdrawiam cieplutko Kasia :*























